»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Vimpeli kävi hakemassa 0-1 voiton Kiistolasta. Peli oli tiukkaa ja tasaista ensimmäisellä jaksolla, jossa kotijoukkue näytti venymiskykyä ja nousi kahden juoksun takaa tasoihin viimeisessä sisävuorossa. Jakso siis tasan 4-4. Toisella jaksolla tasainen taistelu

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
C-03 tytötC-tyttöjen SM-karsinta
14
Kes
klo 18:00
Seinäjoki
SMJ1 - YPJ C03
2-0
Naiset Suomensarja/ B-tytötNaisten Suomensarja/länsilohko
14
Kes
klo 18:00
Kitinkangas
Kannus - YPJ NSS
D-pojatAluesarja
14
Kes
klo 18:00
Kiistola
YPJ D-pojat - VäVi
F-junioritAluesarja
14
Kes
klo 18:00
Ala-aste
YPJ F-juniorit - APV
G-JunioritG-pojat, Pohjanmaa
14
Kes
klo 18:00
Vimpeli
ViVe - YPJ G-pojat
Naiset MaakuntasarjaNaisten Maakuntasarja
15
Kes
klo 18:00
Kiistola
YPJ NMS - Alavus
D-pojatAluesarja
15
Kes
klo 18:00
Kyrölä
VäVi - YPJ D-pojat
Naiset Suomensarja/ B-tytötNaisten Suomensarja/länsilohko
16
Kes
klo 15:00
Kiistola
YPJ NSS - Lapua
G-JunioritG-tytöt, Pohjanmaa
17
Kes
klo 12:00
Ylihärmän Kirkonkylän koulu, Järventie 14
YPJ G-tytöt - KaKa
Miehet Maakuntasarja / PiirisarjaMiesten Piirisarja
17
Kes
klo 14:00
Kiistola
YPJ MPS - Kylävuoren Kaiku
Naiset Suomensarja/ B-tytötNaisten Suomensarja/länsilohko
17
Kes
klo 14:00
Ruovesi
Ruovesi - YPJ NSS
G-JunioritG-tytöt, Pohjanmaa
17
Kes
klo 15:30
Ylihärmän Kirkonkylän koulu, Järventie 14
YPJ G-tytöt - AA
D-pojatAluesarja
18
Kes
klo 18:00
Kiistola
YPJ D-pojat - YKV
C-02 tytötC-tytöt leirikarsinta
19
Kes
klo 18:00
Saarikenttä
Vimpeli - YPJ C1
D-pojatAluesarja
19
Kes
klo 18:00
Alavus
APV - YPJ D-pojat
G-JunioritG-tytöt, Pohjanmaa
19
Kes
klo 18:00
Kauhajoki
KaKa - YPJ G-tytöt
C-02 tytötC-tytöt leirikarsinta
20
Kes
klo 18:00
Seinäjoki
Smj - YPJ C1
Naiset MaakuntasarjaNaisten Maakuntasarja
25
Kes
klo 18:00
Lapua
Lapua3 - YPJ NMS
E-pojatAluesarja
25
Kes
klo 18:00
Lapua
Virkiä - YPJ E-pojat
E-tytötYPJ E-tytöt
26
Kes
klo 18:00
Ylihärmän ala-aste
YPJ - Maila juniorit Kankaanpää
Naiset Suomensarja/ B-tytötNaisten Suomensarja/länsilohko
27
Kes
klo 18:00
Pohjanlinna
Kankaanpää - YPJ
G-JunioritG-pojat, Pohjanmaa
27
Kes
klo 18:00
Koskenkorva
KoU - YPJ G-pojat
Miehet Maakuntasarja / PiirisarjaMiesten Maakuntasarja
27
Kes
klo 18:30
Kiistola
YPJ MMS - APV 2
E-pojatAluesarja
28
Kes
klo 18:00
Seinäjoki
SMJ - YPJ E-pojat
G-JunioritG-tytöt, Pohjanmaa
28
Kes
klo 18:00
Ylihärmän Kirkonkylän koulu, Järventie 14
YPJ G-tytöt - Lapuan Virkiä
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kysely
Liity YPJ:n jäseneksi
Kategoriat